گاندو سرویس، کارآفرین برتر سال

تندیس پانزدهمین همایش کارآفرینان، تولید برتر و خدمات برتر به شرکت گاندو سرویس اهدا شد.

پانزدهمین همایش کارآفرینان، تولید برتر و خدمات برتر در تاریخ 18 آذر ماه سال 1401 شمسی در تهران با حضور کارآفرینان برتر حوزه صنعت به کار خود پایان داد. این همایش در سالن همایش های صدا و سیما و با رویکرد رضایتمندی مشتری برگزار شد.

گاندو سرویس، کارآفرین برتر سال

در سال 1401 حدود 350 واحد درخواست شرکت در پانزدهمین همایش کارآفرینان، تولید برتر و خدمات برتر را داشتند. از این تعداد درخواست، 60 واحد واجد شرایط بوده و در شورای سیاست گذاری دبیرخانه همایش انتخاب شدند.

در این همایش که با شعار ما می توانیم برگزار شد، مجموعه هایی که عبارت خواستن توانستن است را جامه عمل پوشاندند، شرکت فعال داشتند.

گاندو سرویس منتخب همایش کارآفرینان برتر سال

محمد آذری نیا، کارآفرین برتر ملی در این راستا گفت: کارآفرین برتر شدن یک رمز مشخص دارد و آن ارتباط راس هرم با پایین هرم در مرکز شرکت است. در واقع همه افراد و شخصی که نهادی را مدیریت می کند، با هم مرتبط باشند.

آقای حمیدرضا احمدیان، از دیگر کارآفرینان برتر ملی نیز در پانزدهمین همایش کارآفرینان، تولید برتر و خدمات برتر افزود: برای موفقیت در مسیر اشتغال زایی و کارآفرینی، حتما باید برنامه ای راهبردی، موثر و چابک داشت. یعنی اولین گام این است که ما بتوانیم برنامه ای راهبردی و موثر داشته باشیم. برنامه راهبردی موثر، برنامه ای است که بتواند گام های حرکتی کوچک را برای رسیدن به موفقیت های بزرگ ترسیم کند.

گاندو سرویس در همایش کارآفرینان، تولید برتر و خدمات برتر

آقای میثم آهنگری، مدیریت شرکت گاندو سرویس نیز به عنوان کارآفرین برتر ملی افزود: ما تولیدکننده تلویزیون هستیم. در این شرایط سخت توانستیم 650 خانوار را در این شرایط تحریم ها تحت پوشش قرار دهیم و با هم همکار هستیم. طبق فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: در این شرایط ما می توانیم دست روی پای خود گذاشته و پشت تولید رو خالی نگذاریم، ما شروع کردیم و توانستیم در ایران (تلویزیون ایرانی با کیفیت مرغوب) تولید کنیم.

کارآفرینان برتر ملی ثابت کردند که علی رغم وجود تحریم ها، مانع ها و سختی ها می توانیم در مسیر شغلی خود پیشرفت داشته و ایجاد اشتغال کنیم.

شرکت گاندو سرویس نیز مفتخر است در راستای تولید داخلی و ارائه خدمات گارانتی به مشتریان گرامی، توانسته برای بسیاری از جوانان ایرانی ایجاد اشتغال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top