گاندو سرویس در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

گاندو سرویس در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران نیز حضور خواهد داشت.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در تاریخ 29 آذر ماه 1401 آغاز خواهد شد. در این نمایشگاه برندهای معتبر تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی حضور خواهند داشت.

گاندو سرویس در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

مهم ترین هدف این نمایشگاه، معرفی برندهای معتبر داخلی فعال در حوزه تولید لوازم خانگی است. این نمایشگاه برندها و محصولات تولید شده در ایران را به بازارهای داخلی و بین المللی معرفی می کند. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است. اما بخش بزرگی از بازدیدکنندگان را فروشندگان و فعالان این عرصه تشکیل می دهند.

مجموعه گاندو سرویس، محصولات متنوع دو برند آیوا  (Aiwa)و مکسیدر (Maxeeder) را در غرفه مخصوص به خود به نمایش خواهد گذاشت.

مفتخریم که متنوع ترین محصولات صوتی و تصویری این دوره از نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران را در بزرگ ترین غرفه نمایشگاه؛ غرفه شرکت گاندو سرویس، برای شما مشتریان گرامی به نمایش می گذاریم.

گاندو سرویس در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

هم اکنون مجموعه گاندو سرویس با افتخار از شما عزیزان برای حضور در این نمایشگاه دعوت می نماید. حضور شما باعث افتخار ما خواهد بود.

پرسنل مجموعه گاندو سرویس از تاریخ 29 آذر ماه 1401 تا تاریخ 2 دی ماه 1401 در ساعت های 8 الی 15 در سالن 38A محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان عزیز خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top