معرفی گاندو سرویس

معرفی گاندو سرویس

معرفی گاندو سرویس

معرفی گاندوسرویس

مجموعه گاندو سرویس مفتخر است با شبکه گسترده نمایندگان خود در سراسر کشور، با تیم فنی و بروز، و با کنترل همه روزه بخش رضایت‌سنجی مشتریان خود، بهترین و سریعترین خدمات پس از فروش را در زمینه کنسول‌های بازی ارائه می‌نماید.

گاندو سرویس در سال 1392، با هدف ارائه خدمات پس از فروش به انواع محصولات صوتی و تصویری و به منظور تعمیر دستگاه‌های الکترونیکی، آغاز به کار نمود. طی 7 سال، این واحد از یک تعمیرگاه ساده، به واحدی پیشرفته، با تجهیزات کامل و کادر مجرب تبدیل گردید؛ و دامنه فعالیت خود را از ارائه خدمات به دستگاه‌های صوتی اتومبیل و گیرنده دیجیتال خانگی گسترش داد و اکنون محصولات صوتی و تصویری خانگی و خودرو، موبایل، تلویزیون LED، تبلت و انواع کنسول‌های بازی را در دایره خدمات رسانی خود قرار داده است.

گاندو سرویس از آغاز فعالیت خود، همواره شعار خود را ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن قرار داده است و این سبب گردیده که هر روز بر میزان رضایتمندی مشتریان افزوده گردد؛ به طوری که همزمان با رشد مجموعه گاندو سرویس، درصد رضایتمندی مشتریان از خدمات ارائه شده این مجموعه نیز، همواره رو به رشد و دارای سیر صعودی بوده است. دستیابی گاندو سرویس به رضایتمندی حداکثری مشتریان و ارائه خدمات متنوع گارانتی، سبب شده تا شرکت‌های فعال در زمینه واردات محصولات صوتی و تصویری، برای اطمینان بیشتر مشتریان خود، ترجیح دهند که محصولاتشان را با گارانتی گاندو سرویس عرضه نمایند و این موضوع اکنون 20 برند مختلف را شامل می شود. گاندو سرویس با داشتن نماد معتبر اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت و نماد رسانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بستری مناسب برای اعتماد و اطمینان خاطر مشتریان فراهم ساخته است.

در این مدت 10 سال، گاندو سرویس ضمن تامین پیش نیازهای سخت‌گیرانه سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، پس از بازرسی‌های متنوع در مقاطع مختلف از سوی سازمان‌های ذی‌صلاح، و دستیابی به استاندارد‌های لازم در زمینه خدمات پس از فروش و متعاقبا حرکت در چهارچوب‌های قانونی تعیین شده از سوی سازمان حمایت از مصرف‌ کنندگان؛ موفق شد مجوز نمایندگی و ارائه خدمات پس از فروش برندهای مختلف در زمینه‌های متنوع را از سازمان صنعت معدن و تجارت و سازمان حمایت از مصرف‌ کنندگان، اخذ نماید و اکنون با افتخار پشتیبانی از محصولات متنوعی همچون پلی استیشن SONY، گوشی آیفون، کنسول بازی XBOX، تمامی محصولات آیوا aiwa و تمامی محصولات مکسیدر و برندهای تابعه آن را با مجوز رسمی برعهده داشته باشد.

اکنون گاندو سرویس با بیش از 520 نماینده‌ فعال در تمامی 31 استان کشور و بالغ بر 1200 نیروی متخصص و مجرب، دامنه‌ پشتیبانی خود را تا دورترین نقاط کشور گسترش داده و کیفیت خدمات‌رسانی خود را همه ‌روزه از طریق واحد رضایت‌ سنجی، در دفتر مرکزی کنترل می‌نماید. گاندو سرویس در سال 1394 در سومین مراسم اعطای نشان برتر رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، موفق شد اولین لوح تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت نماید. از آن پس، طی سالیان متمادی این مجموعه موفق به دریافت شش لوح تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. همچنین مجموعه گاندو سرویس در سال 1401 موفق به دریافت تندیس نهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری نیز شد.

امید است در ذیل عنایات حق تعالی و با تلاش و کوشش فراوان، از این پس نیز شاهد موفقیت‌های روزافزون در مجموعه گاندو سرویس باشیم.

Scroll to top