مسئولیت اجتماعی گاندو تجارت

 

آموزش مسئولیت های اجتماعی به نسل های جدید به عنوان یکی از اهداف برگزاری رسم خوب جشن عاطفه هاست جشن عاطفه ها فرصتی برای آموزش مسئولیت های اجتماعی به نسل امروز است. این سنت حسنه که طی سال های متوالی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شده، اهداف مشخصی دارد. و آن کمک به خانواده های نیازمند و دانش آموزانی است که از وضعیت مالی ضعیف تری برخوردار هستند. تا این نابرابری در وضعیت اقتصادی را مقداری رفع کند.

پرسنل گاندو سرویس در حال تهیه بسته های حمایتی

کاهش نابرابری از لحاظ اقتصادی کوچک ترین نتیجه و برکت این رسم مهم می باشد و مهم تر از کاهش نابرابری اقتصادی، رایج شدن این کار فرهنگی به عنوان یک امر به معروف میان دانش آموزان و افراد جامعه است. این کار به همه ما یادآور می شود که ما علاوه بر خانواده و فرزندان خود، در قبال جامعه مسئول هستیم. اقوام، همشهری و همسایه ما به نوعی حق بر گردن ما دارند و ما باید از توانایی خودمان برای توانمندسازی دیگران استفاده کنیم. هدف اصلی برگزاری جشن عاطفه ها، آموزش مسئولیت های اجتماعی به نسل جدید است که این امر مهم در آینده می تواند جزو پایه های اصلی تربیتی آن ها باشد.

پرسنل گاندو سرویس در حال تهیه بسته های حمایتی

جشن عاطفه ها با هدف رایج شدن عمل خوب احسان و نیکوکاری و فراهم کردن زمینه ای برای حضور حداکثری خیرین و همچنین بهره برداری هدفمند از منابع دولتی و مردمی برای تقویت قوای تحصیلی جوانان و نوجوانان برگزار می شود. شعار سال 1401 این جشن پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان نیازمند است. شرکت گاندو تجارت نیز سعی داشته تا طی سال های جاری نقشی هر چند کوچک در این همت جمعی بزرگ ایفا کرده و حمایت خود را از رشد و تحصیل فرزندان میهن عزیزمان اعلام دارد. ما نیز سعی داریم کمک های تحصیلی هلدینگ گاندو را تا پیش از بازگشایی مدارس به دست خانواده ها برسانیم.

امیدواریم که این سنت حسنه هر روز بیش از قبل در جامعه ما رشد کند تا هیچ یک از فرزندان ایران عزیزمان از ترقی تحصیلی باز نمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top