دریافت نهمین تندیس اجلاس سراسری رضایتمندی توسط گاندو تجارت

 

تندیس نهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری به شرکت گاندو سرویس اعطا شد.
نهمین اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری در تاریخ 23 مرداد ماه سال 1401 با رویکرد مشتری مداری (صدای مشتری) در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. شرکت های بزرگ دولتی و بخش خصوصی در این اجلاس حضور داشتند.
در این اجلاس سراسری ارتقاء سطح رضایتمندی و رسیدن به وفاداری مشتریان، رعایت حقوق مصرف کننده در شرایط بحرانی، آشنایی با تکنیک های جهانی تعامل با مشتریان و ذینفعان بنگاه های اقتصادی، تولیدی و خدماتی، راهکارهای افزایش سهم بازار و… مورد بررسی قرار گرفت.


در نهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری بر اساس شاخص های هفده گانه کیفیت به برگزیدگان این حوزه تندیس و لوح تقدیر اهدا شد. شاخص های هفده گانه شامل ایجاد شبکه ارتباطی مناسب برای مشتریان، شفافیت در اعلام و درج کالا و خدمات ارائه شده، رعایت ضوابط تعیین شده و اعلام قیمت کالا و خدمات برای مصرف کننده، انطباق ضوابط تعیین شده با ضوابط سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و… می شود.


شرکت گاندو تجارت صاحب امتیاز خدمات پس از فروش گاندو سرویس نیز مفتخر به دریافت تندیس از نهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری شده و این مهم را تنها با حمایت شما مصرف کننده گرامی امکان پذیر می داند. گاندو تجارت به عنوان یکی از برگزیدگان این همایش مسئولیت حمایت از مشتریان را بیش از پیش پر اهمیت شمرده و در این راستا توان خود را جهت کسب رضایت حداکثری شما عزیزان به کار خواهد بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top