دریافت تندیس اولین همایش یکصد برند ملی توسط گاندو سرویس

تندیس همایش یکصد برند ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی به گاندو سرویس اهدا شد.

اولین همایش یکصد برند ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی در روز یکشنبه 31 اردیبهشت ماه 1402 در محل همایش های بین المللی سازمان صدا و سیمای تهران برگزار شد. در این همایش معاون وزیر اقتصاد و دارایی، جمعی از مدیران دولتی و شرکت های مطرح کشور شرکت کردند.

اولین همایش یکصد برند ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی و اهدافی مانند ایجاد و تقویت هم افزایی میان سازمان های خصوصی و دولتی با دبیری آقای محمدرضا یارمحمدی برگزار شد. در این همایش موضوعاتی مانند اثربخشی مسئولیت اجتماعی بر ارزش برند، اثر بخشی مسئولیت اجتماعی بر وفاداری مشتریان و نقش برند ملی در بحران های اقتصادی بررسی و گفتگو شد.

گاندو سرویس، یک برند ملی
دریافت تندیس اولین همایش یکصد برند ملی توسط گاندو سرویس

جناب آقای یارمحمدی، دبیر همایش یکصد برند ملی گفت: آنچه که در این همایش مورد بررسی قرار دادیم، این است که دریابیم مفهوم “برند ملی” باید دربرگیرنده طیف وسیعی از فعالیت های یک ملت شامل، سرمایه گذاری خارجی، صادرات و… باشد. در واقع می توان گفت که این همایش؛ برند ملی را نشان دهنده هویت یک ملت از ابعاد مختلف، عنوان می کند.
آقای یارمحمدی افزود: در واقع نگاه ما در همایش یکصد برند ملی این است که یک مجموعه با رعایت مسئولیت اجتماعی در حوزه های محیط زیست، مشتریان و بخش های مختلف می تواند یک برند ملی به دست بیاورد.

گاندو سرویس، یک برند ملی
دریافت تندیس اولین همایش یکصد برند ملی توسط گاندو سرویس

در نهایت این همایش با اعطای تندیس تجلیل از برند های ملی به یکصد برند ملی برتر کشور به کار خود پایان داد. مفتخریم که مجموعه گاندو سرویس نیز به عنوان یکی از 100 برند ملی کشور انتخاب و موفق به دریافت این تندیس ارزشمند شده است. این مهم تنها با تلاش های پرسنل مجموعه و لطف بی پایان شما مشتریان گرامی ممکن می شود.

امید است در ذیل عنایات حق تعالی و با تلاش و کوشش فراوان، از این پس نیز شاهد موفقیت های روزافزون در مجموعه گاندو سرویس باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top