گاندو سرویس، چهره نامی اقتصاد کشور

تندیس چهارمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت، معدن و اقتصاد به شرکت گاندو سرویس اهدا شد.

این اجلاس سراسری در روز چهارشنبه 23 آذر ماه سال 1401 در محل همایش های بین المللی سازمان صدا و سیمای ایران برگزار شد. در این اجلاس برخی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد کشوری، اعضای هیئت علمی دانشگاه و فعالان حوزه صنعت، معدن و اقتصاد شرکت کردند.

گاندو سرویس، چهره نامی اقتصاد کشور

از اهداف برگزاری چهارمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت، معدن و اقتصاد؛ به معرفی و قدردانی از برترین های حوزه کارآفرینی، اقتصاد و صنعت و البته به اشتراک گذاری تجربیات و دانش موجود در کشور، می توان اشاره کرد.

طبق گفته جناب آقای محمدرضا یارمحمدی؛ دبیر چهارمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت، معدن و اقتصاد، 1200 مجموعه در این اجلاس شرکت کردند. در این اجلاس مجموعه هایی از حوزه های مختلفی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، صنعت بانک و بیمه، سیمان، فولاد و… شرکت داشتند.

گاندو سرویس، چهره نامی اقتصاد کشور

آقای یارمحمدی افزود: هر یک از مجموعه ها را رصد و نقاط ضعف آن ها را شناسایی می کنیم. و صدای آن ها را به گوش دولتمردان می رسانیم. تا انشاالله کشوری با تولید فراوان و با کیفیت داشته باشیم.

شرکت گاندو سرویس موفق به دریافت تندیس چهارمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت، معدن و اقتصاد کشور شد. ما مفتخریم که با عنایات خداوند متعال، تلاش های فراوان پرسنل مجموعه گاندو سرویس و حمایت ها و لطف بی کران شما مشتریان گرامی موفق به کسب این تندیس ارزشمند شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top