معرفی گاندو سرویس

مجموعه گاندو سرویس مفتخر است با شبکه گسترده نمایندگان خود در سراسر کشور، با تیم فنی و بروز، و با کنترل همه روزه بخش رضایت‌سنجی مشتریان خود، بهترین و سریعترین خدمات پس از فروش را در زمینه کنسول‌های بازی ارائه می‌نماید.

گاندو سرویس واحد خدمات پس از فروش شرکت گاندو تجارت، در سال 1392 با هدف ارائه خدمات پس از فروش انواع محصولات الکترونیکی، صوتی و تصویری آغاز به کار نموده است. این شرکت در سال 1394 در سومین مراسم اعطای نشان برتر رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، که همه ساله به همت سازمان صنعت و معدن استان تهران برگزار می‌گردد، موفق شد اولین لوح تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت نماید. از آن پس در پایان سال‌های 1395، 1396 و 1397، ضمن تامین استانداردها و ملزومات مورد نظر سازمان صنعت و معدن و سازمان حمایت از مصرف کنندگان، هر سال به این موفقیت دست یافته است. بدین ترتیب در حوزه خدمات پس از فروش محصولات صوتی و تصویری، گاندو سرویس تنها واحدی است که چهار سال متوالی لوح تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت نموده است.

این شرکت در سال 1397 در ششمین سال فعالیت، در مسیر رشد و ارتقای هر ساله خود توانست با تامین استانداردها و شرایط مورد نظر سازمان صنعت و معدن، مجوز رسمی ارائه خدمات پس از فروش کنسول‌های بازی، با برند سونی Sony، را از سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان دریافت نماید. براساس این مجوز که با شماره 370/97/31327 در سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان ثبت گردیده؛ گاندو سرویس اولین واحد مورد تایید وزارت صنعت و معدن برای گارانتی کنسول‌های بازی سونی در ایران می‌باشد.

دریافت مجوز و تندیس‌های پیاپی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و سابقه روشن گاندو سرویس در تامین رضایت مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب برای محصولات صوتی و تصویری، گاندو سرویس به تکیه‌گاه مطمئنی برای واردکنندگان، در ارائه گارانتی برتر به کنسول‌های بازی سونی تبدیل شده است. آنچنان که همگان دریافته‌اند، الحاق گارانتی معتبر گاندو سرویس به یک محصول یعنی آسودگی خاطر مصرف کننده و تضمین فروش.

امید داریم در طول دوره گارانتی و پس از آن همواره گاندو سرویس را حامی و مرجع رسیدگی به مشکلات دستگاه خود بدانید و از خدمات و پشتیبانی گاندو سرویس بهره‌مند گردید.

Scroll to top