PS4 و Xbox One : کدام یک بهتر است؟ (قسمت هفتم)

دوربین های PS4 وKinect  برای Xbox One

قول تولید Kinect  داده شد ولی دیگر تولید نمی شود.

در حالیکه اگر شما می خواهید از هدست VR پلی استیشن استفاده کنید، دوربین پلی استیشن در حال حاضر یک وسیله ضروری شده است.

وقتی که PS4 و Xbox One به بازار آمدند، دوربین های وابسته به آن ها به عنوان یکی از مهمترین جنبه های دستگاه اعلام شدند. اگرچه در سال های بعدی دوربین های Kinect شرکت مایکروسافت و هم دوربین های سونی دستگاه PS4 از درجه توجه و محبوبیت پایین آمدند.

دومی (دوربین پلی استیشن PS4) به عنوان یکی از قسمت های اصلی برای اکوسیستم پلی استیشن VR

می باشد ولی خارج از این مورد برای موارد دیگر کاملاً بی مصرف است.

متأسفانه تکنولوژی جدید Kinect بسیار نویدبخش بود، اگر پروژه موفقی بود می توانست تا ۶ طرح را با هم پیگیری کند و سرعت پردازش ۲ گیگابایت در ثانیه می بود. می توانست رضایت بسیار را جلب کرده و لایک ها و حالات چهره و ۲۵ نفر که وصل شوند را بگیرد.

Xbox One مطمئنا پرقدرت بود و صرفاً به بازی های بیشتری نیاز داشت. در حال حاضر، دلایلی وجود دارد که باید دوربین ۱۰۸۰p را همچنان متصل نگه داشت، مخصوصاً از زمانیکه همه پلت فورم باز شده است.

دوربین پلی استیشن پیشنهاد ویژه و خاصی ندارد، این دوربین چشم پلی استیشن نامیده می شود و دو دوربین

۱,۲۸۰ x 800-pixel در یک دستگاه دوربین (یک قالب) وجود دارد که البته از Kinect نازک تر است.

متأسفانه بازی های با دوربین PS4 بسیار کم است که شامل robot mini-game و سری Just Dance به دستگاه دوربین نیاز دارد.

به هرحال شما لازم است که یک دوربین پلی استیشن بخرید اگر می خواهید از PlayStation VR استفاده کنید، به این دلیل که هدست از دوربین استفاده می کند تا بتواند تشخیص دهد که سر شما کجا است. با پلی استیشن VR، دوربین از یک قسمت انتخابی به یک وسیله ضروری تبدیل می شود.

بهترین بازی های PS4 و Xbox One

هردو کنسول تعدادی بازی های مخصوص بخود دارند.

بازی های منحصربفرد سونی بیشتر به بازی های با نفر دوم که نتیجتا ً بازی های با طرف سوم می شود سوق می یابد و میکروسافت بازی های حرفه ای ماشین مسابقه ای منحصربفرد دارد.

هردو PS4 و Xbox One مجموعه بازی های قابل توجه و چشمگیری دارند. PS4 بیش از ۱۸۰۰ مورد بازی دارد که ۵۰۰ تای آن منحصربفرد سونی یا در کنسول منحصربفرد می باشد درحالیکه Xbox One درحدود ۱۶۰۰ بازی و بازی های منحصر بفرد آن نصف بازی های منحصربفرد سونی می باشد.

سری بازی های Halo and Gears of War از تمام بازی های Xbox One در رده بازی های با تفنگ (shooter games) و Cuphead features some fantastic, colorful boss battle actionو Halo برتری دارد. مجموعه Master Chief به ما اجازه می دهد که تجربه تمام بازی های کلاسیک قدیمی برای ما زنده شود، اگرچه آن بازی ها با یک سری مشکلات فنی خراب شده بودند و مشکلات آن ها هرگز کاملاً برطرف نشد.

Scroll to top