فروشنده گرامی از حسن توجه شما جهت فروش محصولات گاندو سرویس سپاسگزاریم.
این بن جهت تشکر و قدردانی از شما در راستای فروش محصولات این شرکت می باشد. امید است بتوانیم بخشی از  زحمات شما را جبران نموده و بدین ترتیب قدردان شما باشیم.

نمونه بن کارت کلوپ فروشندگان گاندو

جهت دانلود اپلیکیشن گاندو اپ، به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

ویدئوی آموزشی:
شرایط و مفاد:

– لطفا پس از فروش دستگاه، نسبت به پر کردن فرم اطلاعات فروشنده و مصرف کننده در پشت بن کارت اقدام نموده و همزمان نسبت به ثبت سیستمی در اپلیکیشن کلوپ فروشندگان  گاندو نیز اقدام فرمایید.
–  لازم به ذکر است ثبت در سیستم اپلیکیشن و پر کردن صحیح بن کارت، هردو الزامی می باشد و هیچ کدام به تنهایی جهت تسویه حساب نهایی کافی نیست.
– هر فروشنده میبایست یک بار نسبت به گشایش حساب کاربری در اپلیکیشن به نام و شماره همراه خود و با اطلاعات صحیح اقدام نماید. (اپلیکیشن یک کد به هر حساب کاربری تخصیص میدهد به عنوان کد شناسه فروشنده) بعد از آن دیگر فقط کافیست  اطلاعات مشتری در هر فروش با سریال کالا در پشت کارت و اپلیکیشن ثبت شود.
 – فروشنده میبایست کارتها را نزد خود نگه دارد و در دوره های اعلامی از سمت شرکت، از طریق پست نسبت به ارسال بن کارتها اقدام نماید.
– شرکت اطلاعات بن کارتها را با اپلیکیشن مطابقت داده و در صورت صحیح بودن، مبالغ تشویقی در هردوره (مطابق مبلغ و زمان اعلامی در اپلیکیشن و سایت) مستقیم به حساب اعلامی فروشنده که در منو حساب کاربری اپلیکیشن موجود است واریز می گردد.
 – ثبت سیستمی سریال کالا به این معنا می باشد که این کالا به مصرف کننده فروخته شده و گارانتی دستگاه از همین تاریخ آغاز می شود.
– جهت اطلاع از شرایط، مبالغ و جشنواره های تشویقی می توانید به بخش اخبار در اپلیکیشن، مراجعه فرمایید.

Scroll to top