مدت، شرایط و موارد نقض گارانتی تلفن های همراه تحت پوشش گاندوسرویس

گارانتی مهمترین گزینه جهت انتخاب و خرید کالا می­باشد و بعضا این نام برند گارانتی کننده است که انتخاب را سهل­ تر نموده و مشتری با اطمینان خاطر کالا را به صرف این ضمانتنامه خریداری می­کند.

گاندوسرویس با بیش از یک دهه تجربه در امور خدمات پس از فروش و دریافت هشت تندیس طلائی رعایت حقوق مصرف کننده و جوایز متعدد دیگر، پیشگام خدمات رسانی به مشتریان گرامی که با انتخاب صحیح در خرید کالا با گارانتی معتبر دارند را، در کارنامه درخشان خود دارد.

 

مشتری گرامی خواهشمند است تمامی شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، خرید تلفن همراه با گارانتی گاندوسرویس به منزله قبول تمامی موارد درج شده می­باشد.

شرایط گارانتی

شرکت گاندوسرویس، عهده­دار خدمات پس از فروش تلفن همراه تحت پوشش گاندوسرویس با شرایط مندرج در کارت گارانتی و توضیحات تکمیلی در سایت، با مفاد و ضوابط زیر می­باشد.

1- گارانتی دربرگیرنده قطعات داخلی و اجرت و تأمین قطعات می­باشد.

2- گارانتی 18 ماهه، تنها شامل گوشی بوده و ملحقات از قبیل باتری و شارژر و  لوازم جانبی نمیباشد.

نکته ؛ در صورتیکه فاصله زمانی بین خرید تا فعالسازی ایجاد شود، بنا به دلایلی همانند خرید اینترنتی، طی ­بازه زمانی اداره پست و …. زمان مورد قبول شرکت 7 روز می­باشد.

3- تلفن همراه مطابق با مدل، سریال، شماره IMEI  و مدت زمان مندرج در کارت گارانتی، بر اساس ضوابط استاندارد کارخانه سازنده، موجود بر روی سایت و دفترچه راهنمای داخل کارتن، مشمول گارانتی می­باشد.

4- کلیه تلفن همراه های تحت گارانتی گاندوسرویس تا 2سال مشمول پشتیبانی تعمیر و تامین قطعه می­گردد.

5- تمامی تعمیرات و قطعات تعویض شده، تلفن همراه مورد پذیرش در گاندوسرویس سه ماه ضمانت تعمیر و تامین قطعه را دارا می­باشد. (فقط برای همان ایراد)

 

 

موارد ابطال گارانتی

·        مطابق ضوابط اجرایی خدمات پس از فروش؛ تعریف آسیب (عدم گارانتی): نقصی که ناشی از عدم نگهداری و استفاده صحیح کالا مطابق دستورالعمل استفاده مشتری و یا حوادث باشد.

·        بروز هرگونه اشکال فنی ناشی از ضربه، شکستگی، موارد شیمیایی، آتش سوزی، نوسانات برق، گرد و غبار شدید، هرگونه دستکاری و تعمیر توسط افراد متفرقه و … باعث ابطال گارانتی می­شود.

·        هرگونه دستکاری، خدشه یا کنده شدن شماره سریال و شماره IMEI  (بصورت نرم افزاری یا فیزیکی) به طوریکه مشخصات گوشی غیر قابل شناسایی باشد، یا عدم تطبیق شماره سریال گوشی با شماره مندرج در ضمانت­نامه، نصب نرم افزارهای راه انداز سیستم غیر اورجینال، آلودگی به ویروس و یا استفاده از فیلترشکن که با اخلال در کار گوشی گردد، نیز از عوامل ابطال گارانتی می­شود.

·        باز شدن یا دستکاری پیچ­های دستگاه به هر دلیل توسط مالک دستگاه، شخص ثالث منجر به ابطال گارانتی می­شود.

·        هرگونه تغییر در قطعات سخت افزاری و استفاده از آداپتور و کابل­های متفرقه.

 

توضیحات ضروری

شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به از بین رفتن اطلاعات و برنامه­های موجود بروی تلفن همراه را ندارد.

هرگونه عملیات نرم افزاری شامل ریکاوری، نصب برنامه و … مشمول هزینه خواهد بود.

خدمات گارانتی فقط با ارائه مستندات؛ (کارت گارانتی، کارت ملی مصرف کننده ، فاکتور خرید رسمی) انجام خواهد شد.

 

 

با عرض تبریک و تشکر از خرید شما مشتری گرامی

گاندو سرویس

 

.

Scroll to top