معرفی پلی استیشن 4

پلی استیشن ۴ دستگاهی سبک تر و نازک تر از همیشه با درایور ۱ ترابایت می باشد. دارای بهترین بازی ها، تلویزیون، موزیک و … است. 
فقط در پلی استیشن تجربه کنید: 
شما به بهترین جا آمده اید. بازی های منحصربفرد شما را به سفرهای شگفت انگیزی می برد. 
معرفی بازی های پلی استیشن: 
God of War (خدای جنگ) 
انتقام او دربرابر خدایان پیشین الیمپوس پیش از او. کراتوس هم اکنون به عنوان مردی در قلمرو خدایان اسکاندیناوی و هیولاها زندگی می کند. او در این شرایط سخت و ناگوار در دنیای نابخشودنی است که باید بجگند تا زنده بماند … و همین ها را به پسرش نیز آموزش می دهد … 
ورزش Gran Turismo
به آینده ورزش موتور خوش آمدید. دوباره مسابقه موتور را بهتر از همیشه در پلی استیشن ۴ تجربه کنید. میراث ارائه داده شده خود را بسازید و برای کشور خود یا کارخانه مورد علاقه خود با مسابقه های چند نفره رقابت کنید. این مسابقات شامل GT3 ، Protoytpe ، رالی و دیگر چیزها می شود … 
UNCHARTED: The Lost Legacy
میراث از دست رفته 
برای بازسازی یک بنای باستانی و دور نگهداشتن آن از دست جنگنده های بیرحم جنگ سرد، دختر چوپان باید از مبارز معروف، نادین راس، طلب کمک کند و به هند غربی سفر پرمخاطره ای داشته باشد. در بهترین سفر این دختر چوپان او باید با گذشته اش مقابله کند و تصمیم بگیرد چه چیزی را قربانی می کند تا میراث خود را بسازد. 
این را در پلی استیشن بازی کنید … 
بزرگترین بازی های جهان به صورت آنلاین در PS4 می آید. از شخصیت های نمادین جنگ ستارگان گرفته تا بازی انجام وظیفه پیش بینی شده.
جنگ ستارگان (میدان جنگ) 
بازی جنگ ستارگان تجربه بهترین فروش در بازی های مخصوص HD می باشد. قهرمان شوید و به عنوان یک سرباز نترس بازی کنید. خلبان افسانه ای یک جت استارفایتر شوید. به عنوان شخصیت مورد علاقه نمادین جنگ ستارگان بجنگید یا یک راه جدید به عنوان یک سرباز نخبه با نیروی مخصوص و یک داستان جدید جنگ ستارگان بسازید …. 
NBA 2K18
بالاترین رای سالیانه ورزش در کنسول های بازی به بازی NBA 2K18 برمی گردد که دارای اعتباری بی نظیر و پیشرفت چشم گیر در عرصه بازی ها است. (مطابق آمار ۲۰۱۶-۲۰۰۸) 
Call of Duty: WWII انجام وظیفه 
این بازی ریشه در انجام وظیفه در طی جنگ جهانی دوم دارد. 
پلی استیشن VR 
دنیای جدید غیرقابل انتظار بازی ها را با پلی استیشن VR تجربه کنید. در دنیای مجازی شگفت انگیز قدم بردارید و بر مبارزات جدید در راه های فوق العاده شگفت آور، غلبه پیدا کنید. 
دنیای بازی های زنده می آید: 
PS4 Pro شما را به بازی نزدیک تر می کند. تجارب بازی شما را بیشتر می کند. ماجراجویی های شما را غنی می کند. اجازه بدهید سوپر پلی استیشن Playstation ۴ 

راه را برای شما هدایت کند. 
اپلیکیشن PlayStation 
PS ۴ خود را کنترل نمایید، کدهای ووچر خود را بخرید و می توانید بازی های PS4 را دانلود و ریموت کنید و به دوستان همبازی آنلاین خود پیام دهید.

Scroll to top