معرفی ماوس و کیبورد Hori Tactical Assault Commander

معرفی ماوس و کیبورد Hori Tactical Assault Commander برای کنسول بازی پلی استیشن 4

پیش زمینه ای برای معرفی ماوس و کیبورد Hori Tactical Assault Commander برای PS4
در دنیای پلی استیشن ۴ ما روزانه با انواع و اقسام لوازم جانبی جدید سروکار داریم. شرکت های توسعه دهنده هرروز به قابلیتهای PlayStation ۴ می افزایند و هرروز از محصول جدیدی رونمایی می کنند. از پوسته های پلی استیشن ۴ گرفته تا بازیهایی با گرافیک عالی از سیستم و موتور گرافیکی گرفته تا ظاهر سازی سفارشی این کنسول قدرتمند.
یک روز شاهد دسته های جدیدتری می شویم و تا با قابلیت های آن آشنا می شویم و این دسته ها برایمان قرار است تکراری شود شاهد دسته های جدیدتر و شیک تری میشویم. حالا این دسته ها با اینکه اختلاف چندانی با یکدیگر ندارند اما منظور این است که هیچ گاه در انتظار یک محصول خوب برای کنسول پلی ۴ نمانده ایم. اما شرکت سونی و شرکت های توسعه دهنده همیشه ما را غافلگیر کرده اند. هر آنچه که تصورش لحظه ای در ذهن ماست را شرکت های توسعه دهنده تولید میکنند.
برای مثال آنقدر تنوع در اسکین ها زیاد است که شما حتی بارها تصمیم میگیرید اسکین روی کنسول پلی استیشن ۴ خود را عوض کنید. حتی از آنجایی با تنوع زیاد آنها مواجه هستیم شرکت های سازنده به گونه ای تولید میکنند تا بشود در زمان لازم آن را عوض کرد. یا مثلا یک نسخه از بازیها را در نظر بگیرید. به قدری قدرت سازندگی بازیهای کنسول پلی استیشن ۴ زیاد شده است که همیشه در نسخه های جدید بازی همه چیز بالاتر از انتظارات ما شده است.
یا اینکه کسی فکرش را نمیکرد این کنسول پلی استیشن ۴ که مدتهاست از آن استفاده میکنیم روزی تنها با افزودن یک هدست به مجموعه کنسول پلی استیشن ۴ قابلیت واقعیت مجازی را از نزدیک و تنها با داشتن یک هدست تجربه کنیم. خلاصه که امروزه آنقدر تکنولوژی و فعالیت شرکت های توسعه دهنده کنسول پلی استیشن ۴ بالا رفته است که حتی نمی دانیم کنسول پلی استیشن ۴ همین فردا برای ما چه سورپرایزی را به همراه دارد. شرکت ها حتی به این هم فکر کرده اند که مثلا در بازیهای واقعیت مجازی چگونه و با چه نوع دسته ای میشود بهتر عمل کرد.

از این رو برای بهتر پیش رفتن کاربر و راحتی کاربران از نوعی دسته های بازی جدید رونمایی کردن که این موویشن ها لحظات بازی در واقعیت های مجازی را بیش از پیش دوست داشتنی و جذاب کردند. یا اینکه جزییات دیگری مثل بازیهای دونفره در واقعیت ها مجازی جذاب است. مثلا اگر کاربر دیگری بخواهد در کنار شما در واقعیت مجازی شرکت کند اما هدست مخصوص را نداشته باشد میتواند تصاویر را به صورت عادی ببیند و از وضعیت دوبعدی بازی لذت ببرد.

ماوس و کیبورد Hori Tactical Assault Commander برای PS4
خب حالا که این همه از ویژگیهای لوازم جانبی تعریف کردیم بد نیست کمی از یکی دیگر از سورپرایزهای سونی مطلبی را عنوان کنیم. ماوس و کیبورد Hori Tactical Assault Commander برای PS4 امروز قرار است شما را بهتر از هر لحظه ای که در دنیای پلی استیشن ۴ بوده اید به بازیهای این کنسول علاقه مند کند. هرگز فکرش را هم نمیکردیم که یک ابزار جانبی مانند این ماوس و کیبورد ها به بازار پلی استور روانه شود.
حال که برای بار دیگر شرکت ها به پیشواز کمبودی از کنسول پلی استیشن ۴ رفتند و قبل از آنکه ما این کمبود را حس کنیم دست به تولید یکی از بهترین کیبوردهای موجود رفتند بد نیست یک بار دیگر PS4را بهترین کنسول بازی در دنیا قلمداد کنیم. ماوس و کیبورد Hori Tactical Assault Commander برای PS4 از جمله بهترین کنترلر نیز میتواند باشد. چرا که آنقدر در انتخاب فریم و نوع دکمه ها و کنترلرهای حرکتی در این ابزار دقت شده است که گویی سالها نشسته اند و روی آن کار شده است.
امروز شما با یکی از بهترین کیبوردها و ماوس حرفه ای روبرو هستید و قرار است بار دیگر به پیشواز یکی از تجربیات متفاوت خود در پلی استیشن ۴ بروید. ماوس و کیبورد Hori Tactical Assault Commander برای PS4 را برای کسانی پیشنهاد میکنیم که سالهاست چشم انتظار یک کیبورد کاملا حرفه ای بوده است. این انتظار تنها برای این کنسول نیست. بلکه ما از همان ابتدا که پا به دنیای بازیهای رایانه ای گذاشتیم و با انواع و اقسام کنسول ها روبرو شدیم این کمبود را حس میکردیم که چرا کیبوردها همیشه مخصوص تایپیست ها طراحی و ساخته میشوند.
تنها همتی که در گذشته برای کیبوردها رقم میخورد همین قابلیت گیمینگ کردن آنها بود و دیگر هیچ. اما امروز کیبورد طراحی و ساخته شده است که قرار است تنها برای گیم ثبت شود و شما را با یک محیطی کاملا متفاوت از کنترلر کیبوردی آشنا کند. نوع و فریم طراحی شده و جنس دکمه ها و ساختار تخصصی این کیبورد به گونه ای طراحی شده است که هیچ گاه شاهد خراب شدن دکمه ها و عمل نکردن آنها نخواهید شد. سالها وقت دارید تا از بهترین کیبورد موجود برای کنسول خود با عنوان ماوس و کیبورد Hori Tactical Assault Commander برای PS4 لذت ببرید.

Scroll to top