معرفی دسته بی سیم ایکس باکس Combat Tech Special Edition

معرفی دسته بی سیم ایکس باکس Combat Tech Special Edition

پیش زمینه ای برای معرفی دسته بازی Combat Tech Special Edition XBox Wireless Controller
همه چیز درباره ایکس باکس 
کنسول ایکس باکس ۳۶۰
اولین مدل کنسول ایکس باکس که تولید شد کنسول ایکس باکس ۳۶۰ بود. در این کنسول دسته ها با سیم بودند و کیفیت بازیهای طبیعتا به مراتب پایین بودند. حتی در برخی از بازیهای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ کیفیت بازی به حدی پایین بود که برخی از کاربران این کنسول را کنار گذاشتند. یک هدست برای بازیهای آنلاین به دسته وصل می شد و از کابل Ethernet برای این بازیها استفاده میشد. البته کنسول ایکس باکس ۳۶۰ از یک ماه اشتراک رایگان gold نیز برخوردار بود گرچه بعد از یک ماه باز هم قابلیت کنسول ایکس باکس ۳۶۰ نمی توانست به خوبی کاربران را از آنچه که توقع دارند جفت و جور کند.
اما پس از ارتقا یافتن ایکس باکس به مدل elite قابلیت های آن بمراتب بیشتر و بیشتر شد از قابلیتهای ظاهری گرفته تا ارتقا هارد آن از ۲۰ گیگ تا ۶۰ گیگ و به ۱۲۰ گیگ و همچنین برخی از قابلیتهای ظاهری که باعث جلب توجه کاربران بیشتری شد. پس از آن شرکت تولید کننده با پیشرفت خوبی روبرو شد و روز به روز به قابلیتهای ایکس باکس افزوده شد.
از روی کار آمدن کنسولهای بعدی ایکس باکس کنسول arcade گرفته تا و رساندن حافظه داخلی در این نوع کنسول به ۲۵۶ تا بازیهایی با گرافیک فوق پیشرفته و تنظیم شده افتخاراتی بود که برای شرکت به همراه داشت. کنسول ایکس باکس ۳۶۰ در اوایل خودش هم فکر نمیکرد که روزی به این درجه برسد و حتی جای خود را به یکی از خود بهتر بدهد.
با به روی کار آمدن بازیهای پیشرفته کنسول و گرافیک بازی در روندی بهتر و سازگار تر با کنسول و همچنین انگیزه بیشتر شرکت های توسعه دهنده و اشتغال زایی که کنسول ایکس باکس ۳۶۰ به همراه داشت بسیار چشمگیر بوده است. کنسول ایکس باکس ۳۶۰ در مجموع دارای ۴ رجین UC و Jو J-Asia و Pal است. این رجین ها فرمول و محاسبات پیشرفته ای دارد و برای هر قاره از مخفف کدها استفاده شده و با توجه به اینکه کنسول ایکس باکس ۳۶۰ در کنسول کرک شده دچار مشکل نشده است شما با این رجین ها سروکار خواهید داشت.
ایکس باکس وان
مایکروسافت برای بار دیگر کنسولی را جایگزین کنسول ایکس باکس ۳۶۰ کرده و قدرت این شرکت را به رخ جهان کشید. کنسول ایکس باکس وان در ابتدا با نسخه کنسول ایکس باکس وان اس و سپس در سال ۲۰۱۷ با نسخه کنسول ایکس باکس وان اکس رونمایی شد در واقع با بهبود سخت افزاری ایکس باکس ۳۶۰، در نتیجه مایکروسافت با یک کنسول ارتقا یافته با نام ایکس باکس وان با اندازه ای حدود ۴۰ درصد پایین تر و بسیار حرفه ای تر روبرو شد.
برای اتصال به کیگنت در این کنسول باید برخلاف نسخه قبل از آداپتور و یو اس بی جداگانه ای استفاده شود. کنسول ایکس باکس اکس: اگر بخواهیم از سخت افزار کنسول بازی فوق العاده ایکس باکس ایکس صحبت کنیم می توانیم به چیپست مرکزی اصلی آن که ۲.۳GHz است درکنار پردازنده گرافیکی یا GPU 6 ترا فلاپسی آن که فرکانس بالای منحصر بفرد ۱۱۷۲ مگاهرتزی دارد اشاره کنیم. همچنین از دیگر ویژگی های سخت افزاری این کنسول بازی باید به Ram از نوع DDR5 آن اشاره کرد که ۱۲ گیگابایت حافظه دارد.
البته باید خاطر نشان کرد که از این ۱۲ گیگابایت ۳ گیگابایت آن به OS اصلی آن و باقی مانده یعنی ۹ گیگابایت برای اجرای بازی ها تخصیص داده می شود. خب تا اینجا به انواع و اقسام مدلهای ایکس باکس اشاره کرده ایم. حال میخواهیم کمی هم به لوازم جانبی ایکس باکس اشاره داشته باشیم.
در مورد لوازم جانبی های ایکس باکس اگر بخواهیم به صورت دقیق و با توضیحات کامل و ریزه کاریهای آن بپردازیم وقت زیادی لازم داریم اما در اینجا به برخی از این امکانات ایکس باکسی اشاره میکنیم تا شما را با اطلاعات بیشتری روبرو کنیم. فرمان بازی R270 که ساخته کمپانی doyo میباشد توانسته رتبه خوبی را در مورد لوازم جانبی های ایکس باکس کسب کند.

فرمان بازی R270 حتی با سایر کنسول ها نظیر کنسول پلی استیشن ۴ و ۳ هم سازگار است. هدست مونو ایکس باکس وان: با داشتن این هدست ها به صورت کاملا حرفه ای بازیها را با تسلط بیشتری دنبال کنید. و اما دسته های بی سیم یا همان wireless controller این مورد را میتوان به عنوان یکی از حرفه ای ترین آپشنهای ایکس باکس وان تلقی کرد. حال به یکی از جدیدترین این دسته ها می پردازیم.

معرفی دسته بازی Combat Tech Special Edition XBox Wireless Controller
این نوع دسته کمی حرفه ای تر از سایز دسته های ایکس باکس وان است و از ظاهری بسیار جذاب برخوردار است. سیستم شوکر آن حرف ندارد و دکمه های آن به قول معروف راه دست تر است. حال شما باید بازیهای ایکس باکس وان را با یک دسته بسیار جذاب و دوست داشتنی به نام دسته بازی Combat Tech Special Edition XBox Wireless Controller تجربه کنید . پشت دسته ها و دکمه های اصلی این دسته بسیار دلنشین تر از سایر دسته هاست. combat را این بار روی دسته های کنسول ایکس باکس ببینید.

 

Scroll to top