دسته ایکس باکس Minecraft Pig

معرفی دسته بازی Wireless Controller Minecraft Pig برای کنسول بازی XBox


معرفی کنترلر بازی

موس و صفحه عضو ثابت از رایانه های شخصی می باشند.اما بازی های گوناگونی وجود دارند که اگر برای بازی با ان ها از گیم پدها یا همان کنترل های ویژه بازی بهره ببرید بازی را بسیار برایتان جذاب تر خواهند کرد.کمپانی های بسیاری قصد دارند طراحی کنترلرهای منحصر به فردی را برای رایانه های شخصی انجام دهند که همراه با ظاهری زیبا از کارایی خوبی نیز بهره برده باشند.
کنترلرهای خاصی توسط سازنده های سونی و مایکروسافت برای کنسول های خود ارائه کرده اند که به اسانی میتواند برای رایانه های شخصی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. که یقینا نمیتوان از کیفیت بالای ان چشم پوشی کرد.کنترلر ایکس باکس ۳۶۰ بهترین دسته مخصوص ساخته شده بازی برای رایانه های شخصی می باشد.
این دسته ایکس باکس خوش دست ساخته شده است اما نه اندازه خوش دستی ایکس باکس وان .همچنین این کنترلرها هم با سیم هم بدون سیم امکان استفاده از ان برایتان فراهم خواهدشد.پورت ویژه نصب این کنترلر یک میکرو یو اس بی می باشد که در جلوی دسته قرار داده شده است.تا سیم های در هنگام بازی برایتان دردسر ساز نشوند. یکی از نکات خوب این دسته این است که بلافاصله بعد از کم شدن شارژ باتری ها میتوانید کنترلر را به کابل وصل کنید.
ماشه های ان حس واقعی ماشه های اسلحه را به شما انتقال خواهد داد. اما اگر شما به دنبال دسته ای میگردید که خوش دست تر طراحی شده باشد و دکمه های استفاده شده در ان حس بهتری را به شما بدهند همچنین از ظاهر بهتری برخوردار باشد .باید کمی بیشتر در خرج بیافتید کنترلر ایکس باکس ۳۶۰ را با کنترلر ایکس باکی وان عوض کنید.
XBox Wireless Controller minercraft Pig 
نسخه جدید کنترلر در ژوئن ۲۰۱۵ ارائه شده است ورودی ۳.۵ میلی متری جک هدفون را همراه با تعدادی از تغییرات کوچک به دست خواهید اورد. کنترلر ایکس باکس وان از نظر ظاهری بسیار به کنترلر ایکس باکس ۳۶۰ شباهت دارد.اما به روزتر شده است و ما را با تغییراتی زیادی مواجه خواهد کرد.از تغییراتی که در ایکس باکس وان رخ داده است.تغییرات کاربردی در کنترلر می باشد. به طور مثال میتوان به بلوتوث که به طرز بومی به کنترلر افزوده شده است اشاره کرد.
که این موضوع به عاملی تبدیل می شود که بدون استفاده از ریسیور یو اس بی بتوان به ویندوز ده وصل شد و از ان در بازی ها بهره برد.تغییر دیگری که در بازی به طور نامحسوس و در طی دراز مدت اثرش را مشاهده خواهیم کرد.تغییر در محل قرار گرفتن دسته می باشد که استفاده کردن از کنترلر در زمان های بلند مدت را راحت تر خواهد کرد.مایکروسافت همچنان در کنترلر کنسول جدید خود از باتری های لیتیومی که قابلیت شارژکردن را دارا می باشند بهره برده است.
همچنین ما شاهد تغذیه کردن کنترلرهای خانواده ایکس باکس از باتری های قلمی که در بازار وجود دارند خواهیم بود. همچنین فرم کنترلر نرم تر شده است .انالوگ ان از نوع بافت دار می باشد.پد جهت یابی چهار طرفه در ان وجود دارد و دکمه های پشتی دوباره طراحی شده اند. به جای دو دکمه استارت و سلکت دو دکمه منو و ویو را مشاهده خواهید کرد.
لبته بزرگ ترین تغییری که در کنترلر ایکس باکس وان به ان برخواهیم خورد اضافه شدن موتورهای ویبره می باشد که دارای قابلیت و کارایی های بیشتری هستند. سازندگان بازی با توجه به نوع بازی لرزش و موتورهارا انگونه که دوست دارند تنظیم خواهند کرد.تا بتوانند خروجی که میخواهند را به دست اورند.
مورد دیگری که باید ان را بیان کنیم این است که کنترلرهای قدیمی تر با کنسول های جدید متناسب هستند و شما میتوانید از این کنترلرها برای بازی با ایکس باکس وان بهره ببرید.همچنین باید اضافه کرد که کنترلری که در داخل جعبه ایکس باکس وان موجود است بر عکس نسخه ی اول خود دارای جک هدفون می باشد.
ما این قابلیت را در کنترلرهای به روزتری از ایکس باکس مانند نسخه های محدود بازی های متنوع مشاهده کرده ایم.همچنین کنترلر ایکس باکس وان دارای یک پورت میکرو یو اس بی می باشد که به شما این اختیار را می دهد که بدون اینکه نیاز به استفاده از باتری را داشته باشید. از این کنترلر در ویندوز هفت و بالاتر و با بهره گیری از درایوهای ویژه استفاده کنید .

Scroll to top