معرفی دسته بازی PlayStation 4 Razer Raiju

معرفی دسته بازی PlayStation 4 Razer Raiju

از آنجایی که روز به روز بر طرفداران کنسول های پلی استیشن۴ اضافه می شود، نیاز به تولید تجهیزات و لوازم جانبی مدرن و پیشرفته هم بیشتر از گذشته احساس می شود. به همین دلیل است که کمپانی های متعددی به منظور ارائه تجهیزات خوب پا به میدان گذاشته اند و با تولید پرمخاطب ترین لوازم جانبی برندهای سونی، مایکروسافت و نینتندو سوییچ به یک نام آشنا تبدیل شده اند.
کمپانی Razer جز آن دسته از مجموعه های تجاری به حساب می آید که با تولید و عرضه دسته های بازی برای کنسول پلی استیشن۴ به یک نام آشنا و البته محبوب برای طرفداران کمپانی سونی تبدیل شده است. ما تصمیم داریم در این مقاله در مورد دسته بازی Razer Raiju با شما صحبت کنیم. اگر دارای کنسول پلی استیشن۴ هستید و به دنبال یک دسته بازی جذاب و دوست داشتنی می گردید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید. شاید Razer Raiju همان چیزی باشد که به دنبالش هستید!

آشنایی بیشتر 
اگر دارای کنسول پلی استیشن ۴ هستید و به بازی های شوتر و رقابتی علاقه دارید، شک نداشته باشید که دسته بازی Razer Raiju بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. زیرا این دسته ها مختص بازی های شوتر و رقابتی است و می تواند شما را به دنیای تازه ای از بازی های ویدئویی وارد کند. Razer Raiju کنترلر با کیفیتی است و توسط بسیاری از گیمرهای مطرح امتحان شده است. طراحی این دسته واقعا جذاب است.
شما بر روی Razer Raiju چهار دکمه چند کاربره را مشاهده خواهید کرد. این دکمه ها به قابلیت های دسته بازی افزوده اند. گیمر ها می توانند از این دکمه های اضافی برای کارهای مختلفی استفاده کنند. مثلا یکی از آنها امکان دسترسی گیمر به کنترل پنل را می دهد و دیگری برای تنظیمات بیشتر و قابلیت برنامه ریزی طراحی شده است. دو دکمه دیگر هم برای بررسی وزن مناسب دسته و تغییر ظاهر آن کاربرد دارند. در مورد مقاومت دسته بازی Razer Raiju هم باید بگوییم که شما با یک کنترلر مستحکم و به شدت قوی مواجه هستید که گویا خیال خرابی ندارد!

راحتی در کنترلر Razer Raiju
کمپانی Razer در طراحی دسته های بازی Razer Raiju حسابی وسواس به خرج داده است و آن را بارها و بارها مورد بررسی قرار داده است. حتی برای تعیین میزان راحتی و کیفیت آن از آزمایش های مختلف استفاده کرده است. در انتها ما با محصولی مواجه هستیم که به خوبی به دل می نشیند! شاسی دسته بازی Razer Raiju واقعا خوب است و می توان بدون دردسر از آن در شرایط سخت بازی ها استفاده کرد.

کنترل پنل 
همان طور که پیشتر هم ذکر شد، Razer Raiju دارای ۴ دکمه چندکاربره است. یکی از آنها امکان دسترسی به کنترل پنل را فراهم می کند. بدین ترتیب می توانید با فشردن این دکمه خیلی راحت میان پروفایل های مختلف جا به جا شوید. حتی می توانید از آن برای تغییر صدا و تنظیم میکروفن استفاده کنید. وجود این دکمه بسیاری از کارها را برای مخاطبان راحت کرده است. بدین ترتیب لازم نیست به منظور اعمال تغییرات مختلف از بازی خارج شوید.
زیرا تمامی کارها با فشردن این دکمه انجام خواهد شد. اگر نمی دانید که در مورد کدام دکمه در Razer Raiju صحبت می کنیم، بهتر است بین دو آنالوگ به دنبالش بگردید. یادتان باشد این دکمه چند کاربره تا حدود زیادی به شما آزادی عمل بخشیده است. به طوری که شما می توانید در میان پارامترهای مختلف و تنظیمات پیشرفته به راحتی جا به جا شوید.

درون جعبه دسته بازی Razer Raiju چه چیزهایی قرار گرفته است؟
جعبه Razer Raiju یک بسته بندی کامل است که تقریبا هر چیزی که برای کنترلر نیاز است، در آن به چشم می خورد. علاوه بر خود دسته بازی، کیف حمل، پیچ گوشتی، کابل طره دار و سرپوش مخصوص آنالوگ ها هم دیده می شود. این سرپوش ها از جنس پلاستیک هستند و به عنوان محافظ برای آنالوگ ها در نظر گرفته شده اند. اگر در مورد بخش های مختلف دسته بازی Razer Raiju سوالی دارید، می توانید از دفترچه راهنمای که در کنار سایر محتویات جعبه به چشم می خورد، استفاده کنید. بدون شک با مطالعه این دفترچه به پاسخ تمامی سوالات خود خواهید رسید.

Scroll to top