معرفی دسته بازی پلی استیشن 4 Champions League

معرفی دسته بازی پلی استیشن 4 Champions League

این روزها کیفیت تنها به بازی های ویدئویی و کنسول های بازی محدود نشده است. کمپانی های سازنده به خوبی می دانند برای اینکه بتوانند مخاطب را به سمت خود جذب کنند، باید همواره به کیفیت نگاه ویژه ای داشته باشند و از ان در بخش های مختلف استفاده کنند. در این میان باید به فکر تجهیزات جانبی کنسول ها هم باشند و سعی کنند تا همه چیز را به بهترین نحو ممکن تهیه و تولید کنند. این روزها مخاطبان جذب برندهایی می شوند که تجهیزات کامل و باکیفیتی دارند.
بدون شک یکی از این تجهیزات مهم دسته های بازی خواهد بود. هر چقدر دسته های بازی از کیفیت بیشتری برخوردار باشند، حس و حال حضور در میان بازی های ویدئویی و لذت بردن از قابلیت ها و توانمندی های سخت افزاری کنسول ها بیشتر خواهد بود. گویا بسیاری از چیزها به کیفیت دسته های بازی بستگی دارد. ما به تمامی دارندگان کنسول های بازی پیشنهاد می کنیم، به دنبال بهترین دسته های موجود در بازار باشند تا بتوانند با استفاده از ان، بیشتر از گذشته کیفیت را احساس کنند.
کمپانی سونی یکی از بهترین برندهایی است که سالهاست در عرصه تولید کنسول های بازی فعالیت دارد. این کمپانی همواره سعی داشته است تا با ارائه تجهیزات با کیفیت، مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند. باید اعتراف کرد که در این راه موفق بوده است. یکی از تجهیزات مهم و پرطرفدار کمپانی سونی دسته های بازی Champions League هستند. ما تصمیم داریم تا در این مقاله کمی بیشتر در مورد این دسته ها با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.
به نظر می رسد کمپانی سونی همواره به فکر تولید دسته های بازی با کیفیت تر بوده است. این برند در زمانی که مدل های مختلف کنسول پلی استیشن۴ را روانه بازار کرد، یک دسته بازی تازه به نام Champions League را هم معرفی نمود. این دسته شباهت ظاهری زیادی به DualShock های قبل از خود داشت. شاید اصلی ترین تفاوت دسته جدید نسبت به مدل های قدیمی تر به ستون نوری بالای دسته مربوط باشد. این ستون درست در بالای تاچ پد قرار گرفته است و جذابیت دسته Champions League را بیشتر کرده است.
چراغی که در این قسمت قرار گرفته است، هماهنگی شدیدی با نور اصلی دسته دارد. به طوری که همزمان با آن فعال و یا غیرفعال می شود. البته ناگفته نماند که احساس می شود که کیفیت ساخت بدنه این دسته هم ارتقا پیدا کرده است. بدین جهت می توان Champions League را در این بخش هم کمی بالاتر از مدل های قبلی دانست. علاوه بر آن، تغییراتی هم در دکمه های L2 و R2 مشاهده می شود.
به نظر می رسد این دو دکمه علاوه بر تغییر ظاهر کمی هم نسبت به گذشته تیزتر شده اند و پیگیری بازی ها را راحت تر از قبل کرده اند. در مورد باتری و بلوتوث آن اتفاق تازه ای نسبت به مدل های قدیمی تر نیفتاده است. این کنترلر دارای یک باتری داخلی است که امکان جابه جایی آن وجود ندارد. لذا در صورتی که شارژ دسته به پایان برسد، باید با متصل کردن آن به کنسول پلی استیشن، باتری دسته را فول انرژی کرد.
Champions League همانند سایر دسته های کنسول پلی استیشن ۴، به صورت بی سیم و باسیم قابل استفاده است. در صورتی که دسته شارژ نداشته باشد، می توان با استفاده از کابل، همزمان به بازی و شارژ دسته مشغول شد. برای اینکه بتوانید این دسته را شارژ کنید، باید از کابل Micro USB کمک بگیرید. وضعیت دکمه های جهت و اصلی در این کنترلر همانند سایر دسته های پلی استیشن است.
شما در این دسته شاهد دکمه های جهت دار و دکمه های صلی ضربدر، دایره، مثلث و مربع خواهید بود. قابلیت بسیار مهم و جذابی که در Champions League دیده می شود، به قابلیت به اشتراک گذاری این دسته مربوط است. بدین ترتیب شما می توانید با کمک این کنترلر لحظه های مختلف بازی خود را با دوستانتان شریک شوید. گویا سونی تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا تمامی امکانات را به راحتی در اختیار مخاطبانش قرار دهد.
همچنین با کمک Champions League می توانید در مدت زمانی بسیار اندک این کار را انجام دهید. از دیگر قابلیت های Champions League پشتیبانی از هدست است. بدین منظور شما می توانید با متصل کردن یک هدست به دسته بازی خود، بازی های گروهی را با کیفیت بهتری تجربه کنید.
قابلیت لرزش یکی از جالب ترین قابلیت هایی است که در دسته های بازی کمپانی سونی دیده می شود. با کمک این قابلیت هیجان گیمر در اوقات رویارویی با لحظات نفس گیر و مهم بازی دوچندان خواهد شد. Champions League با لرزش های ممتد این حس را به خوبی به گیمر انتقال می دهد.
حرف آخر 
به طور کلی می توان گفت این کنترلر از لحاظ خوش دستی و کیفیت ساخت بدنه در وضعیت قابل قبولی قرار دارد. کاربرانی که از این کنترلر استفاده کرده اند، معتقدند که پیگیر بازی ها با کمک این دسته بهتر و دلچسب تر شده است. گویا کمپانی سونی از زمانی که عملکرد مایکروسافت در ساخت دسته های بازی ایکس باکس ۳۶۰ را دیده است، تصمیم گرفته است تا تغییراتی را در دسته های بازی خود اعمال کند.
بدین ترتیب حالا Champions League دارای حفره هایی در استیک هایش است که اوضاع را بهتر از قبل کرده است. بدین ترتیب دسته در دستان مخاطب لیز نمی خورد و می تواند با خیال راحت تری به بازی مشغول شود. این کنترلر یک صفحه لمسی – فشاری را نیز در برگرفته است که می توان با کمک آن به راحتی تایپ کرد. این دسته علاوه بر برخورداری از یک ستون نوری، دارای یک لامپ ال ای دی نیز می باشد که این لامپ به بهتر شدن ظاهر آن کمک به سزایی کرده است. جالب است بدانید که نور این لامپ در بازی های مختلف تغییر می کند.

Scroll to top