معرفی دسته بازی نیکون Wired Illuminated Compact سبز

معرفی دسته بازی نیکون Wired Illuminated Compact کنسول بازی پلی استیشن 4 سبز

پیش زمینه ای برای معرفی دسته کنترلر نیکون سری illuminated compact رنگ سبز
خب بعد از این همه بازی و نقد و بررسی بازیها در زمینه گرافیک و قدرت تصویرپردازی بازیهای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس بد نیست کمی هم از جلوه ظاهری و فرم لوازم جانبی ها صحبت کنیم. خب طبیعتا ظاهر یک کالای خریداری شده بسیار میتواند برای مشتری با ارزش باشد و این مورد در اکثر کالاهایی که ما در زندگی روزمره با آنها سروکار داریم تاثیر گذار بوده و قابل رویت است.
خب در مورد لوازم جانبی کنسول هایی مانند کنسول پلی استیشن ۴ و نینتندوسویچ و ایکس باکس این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار است. در مورد تزئینات ظاهری کنسول ها می توان یکی به طرح ها و رنگهای روی دسته های بازی اشاره داشت و دیگر به برچسب ها یا اسکین های موجود برای کنسول پلی استیشن ۴. برچسب ها را که باید همگی بشناسیم. این برچسب ها که مخصوص کنسول های پلی استیشن ۴ تولید می شوند دلیلی برای محبوب شدن این کنسول در بین کاربران شد.
حال با به روی کار آمدن هدست های مجازی با طرحی کاملا منحصر بفرد برای کنسول پلی استیشن ۴ و همچنین هندل هایی بی نظیر برای کنسول ایکس باکس رقابت را برای این کنسول از نظر جلوه ظاهری و پوسته ها باز در یک رقابت سخت و دشوار قرار داد. کنسول ایکس باکس هم امروزه با روی کار آمدن انواع دسته های زیبا به گونه ای در رقابت با برچسب های پلی استیشن ۴ وارد یک رقابت عجیبی از جنس ظاهر کنسول ها شده است.
تفاوت این دسته ها با یکدیگر از نظر کارکردی و سیستم ارتباط و کنترلر زیاد نیست و تقریبا میشود گفت که همه آنها یک کار را انجام میدهند. همه این دسته ها از دکمه های اصلی تشکیل شده اند و همینطور بی سیم می باشند. اما از نظر فرم ها و طرحها دارای ویژگیهای خاصی هستند. شما ماوس های کامپیوتر را در نظر بگیرید. هر کاربری روی پی سی و یا لپتاپ خود از یک نوع ماوس استفاده میکند.

سلیقه ها برای استفاده از لوازم جانبی کنسول بازی PlayStation ۴
برخی ها کاربران تنها با ماوس های کوچک توانایی انجام کارهای کامپیوتری را دارند و برخی ها هم از ماوس های بزرگ بهتر استفاده میکنند. خب این معیار در دسته های بازی ایکس باکس هم امروزه به وفور به چشم میخورد. سیستم کنترلر بازی که از طریق دسته ها انجام میشوند بسیار مکانیزم پیچیده و خاصی دارند و تمام دسته ها وظیفه کنترل بازی را به عهده دارند. حال این دسته ها میتوانند از نظر کنترلی با برخی دکمه های متفاوت همراه باشند ما در مجموع دکمه های اصلی بازی همه آنها شامل میشوند.

ما در خصوص ظاهر رنگ و فرم دسته ها می توانیم تفاوت آنها را به راحتی حس کنیم.حال فرم دسته ها یکی از دغدغه هاییست که کاربران ایکس باکس داشته اند و اکنون با به روی کار آمدن دسته های جدید یا همان WIRELESS CONTROLLER هر کاربری میتواند هنگام مراجعه به فروشگاه ها برای خرید دسته، دسته ای را انتخاب کند که از فرم دلخواه او برخوردار است. حال شاید شما در انتخاب رنگ دسته ها نیز حساس باشید. در اینجا به یک نمونه خوبی از دسته های بی سیم ایکس باکس اشاره ای داریم.

معرفی دسته کنترلر نیکون سری illuminated compact رنگ سبز
یکی از دسته های جدیدی که امروز برای شما عنوان میکنیم دسته کنترلر نیکون سری illuminated compact رنگ سبز میباشد. این دسته هم از فرم زیبا و به قول معروف خوشدست بوده و هم از نظر طرح و رنگ بسیار جذاب است. خب حالا این رنگها بستگی به سلیقه شما دارد اما ما برای یک رنگ مناسب و همه پسند به دسته کنترلر نیکون سری illuminated compact رنگ سبز اشاره می کنیم. البته نکاتی هم هستند که اشاره به آنها بد نیست.
مثلا زمانی که شما با یک دسته بازی برای ساعت ها بازی کردن همراه هستید حتما شاید کف دست شما عرق کرده و اثری روی دسته ها باقی بگذارد. خب در دسته کنترلر نیکون سری illuminated compact رنگ سبز شما با پوشش تیره همراه بوده و شاهد این لکه ها نخواهید بود.
این هم یکی از همین نکات ریزی بود که گفتن شاید برای کاربران و کسانی که به این نوع مسائل اهمیت میدهند مفید باشد. یا مثلا اگر به دنبال دسته ای هستید که هم برای نسل جوان و هم برای میانسال و یا حتی نوجوانان از یک سلیقه همگانی برخوردار باشد ما به شما دسته کنترلر نیکون سری illuminated compact رنگ سبز را پیشنهاد میکنیم.
چرا که این دسته با تناسب طرح و رنگ منحصر بفرد فرقی نمیکند که کاربر آن پسر باشد یا دختر این یک رنگ کلاسیک بوده و در تمام سنین میتواند نظر کاربران را جلب کند. استفاده از این دسته را ما به شما پیشنهاد میکنیم چرا که حتی فرم دسته به گونه ایست که اگر شما ساعتها برای استفاده از آن وقت بگذارید هرگز خستگی را احساس نخواهید کرد.

Scroll to top